Hizmetlerimiz
Anlaşmalı yüzlerce otelimizle yaptığımız sözleşmeler ile her sezon on binlerce mutlu misafirimizi konaklatmaktan mutluluk duyuyoruz. Başta Antalya, Bodrum, Kuşadası, Çeşme ve Marmaris olmak üzere Türkiyenin her köşesinde bulunan anlaşmaları otellerimiz sayesinde gücümüze güç katıyor, her sezon hedeflerimizi büyüterek ilerliyoruz.
EMR Turizm olarak yıllardır müşterilerimizin doğru, etkin ve zahmetsiz tatil organizasyonu yapmalarını sağladık. Verdiğimiz tatil hizmetlerimize ek olarak misafirlerimizin ulaşımını kolaylaştırmak için uçak, otobüs ve ara transfer hizmetleri sağladık. Şimdi Araç Kiralama hizmetimizi devreye sokarak gideceğiniz yere daha kolay ulaşmanızı sağlıyoruz.
Otelinize en kolay ulaşım yolu her zaman havayolu olmuştur. Havalimanından Otelinize gitmek için aklınıza takılan en büyük soru işaretine çözümü bulup, Havalimanı Transferlerimiz ile yolculuğunuzu daha kolay bir hal almasını sağlıyoruz. EMR Turizm den yaptırdığınız otel rezervasyonlarının yanında Havilimanı Tranferi satın aldığınız zaman sizin için gönderilecek şöförlü, özel bir araç ile havalimanından alınıp otelinize kadar bırakılıyorsunuz veya Otelden Çıkış Gününüzde yine sizin için gönderilecek şoförlü, özel bir araç ile otelden alınıp havalimanına kadar bırakılıyorsunuz.